Nowa Płyta AIIR

Nowa Płyta AIIR

Oddychająca, elastyczna i bardzo wygodna: to cechy innowacyjnej Płyty AIIR. Ten unikalny produkt zapewnia maksymalny komfort, zwiększając oddychalność i zmniejszając wilgotność oferuje unikalne korzyści.

Korzyści

Innowacyjna Płyta AIIR przewyższa korzyści płynące z tradycyjnej wentylacji w materacach sprężynowych. Sprężyny zawierają dużą ilość powietrza, ale rozpraszają go jedynie poprzecznie ze względu na dwie warstwy filcowe, które działają jako izolacja, umieszczona powyżej i poniżej sprężyn.

Płyta AIIR umożliwia rozproszenie ciepła i wilgoci w odpowiednich kierunkach: na górze i na dole.

Korzyści

Dzięki perforacji w piance tworzone są duże części, oferujące znacznie większy przepływ powietrza. Przelotowe otwory w płycie pozwalają na odzyskanie 20% więcej powietrza w stosunku do konwencjonalnego produktu.
Komory powietrzne umieszczone na górnej powierzchni płyty, w kontakcie z ciałem, pozwalają na obniżenie temperatury i wilgotności, co zapewnia przyjemne uczucie chłodu. W dolnej części, w kontakcie z ramą łóżka, pozwala ciepłu i wilgoci nagromadzonych podczas nocy na szybkie rozproszenie.
Przez wyeliminowanie wszelkich form wilgoci, Płyta AIIR może zapobiec pojawieniu się roztoczy i pleśni.

Ewolucja produktu

Nowa wersja jest wykonana z otworów przelotowych, nie posiada środkowej części nieperforowanej, która przerywa przepływ powietrza, co oznacza zwiększoną i bardziej intensywną oddychalność.
Boczna strona płyty (patrz szczegóły) nie jest cięta, co oznacza, że ​​podpora boczna w nowej wersji jest większa.
Nie powoduje to strat wyciągu i komfortu mimo małej gęstości materiału płyty.
Nowa płyta, w przeciwieństwie do poprzedniej wersji, może być pakowana próżniowo bez żadnego ryzyka lub utraty oryginalnych elementów.
Wersja ta jest zalecana do stosowania na innych wersjach dla elektrycznych podpór materacy, ponieważ nowa technika przetwarzania jest lepiej dostosowana do profilu i przemieszczania tych podpór.